فروش وسایل دست ساز و خانگی

هنرهای دستی
هنرهای دستی

از خانه کارهای هنریتان را بفروشید.

این ایده برای آن دسته از آدمهاست که شم هنری دارند.

هنر همیشه طرفداران خاص خودش را دارد اگر بتوانید محصولات خاص خودتان را تولید کنید و بازاریابی خوبی داشته باشید از طریق بافتنی، گلدوزی و حتی خیاطی هم میتوان ثروتمند شد. فقط کافی است به کارتان وارد باشید و بازاریابی را وارد حرفه تان کنید.

همچنین شما می توانید ایده ی خودتان را آنلاین بفروشید؛ سایت هایی نظیر باسلام و پاساژ این کار را برای شما ساده تر می کنند، البته باید درصدی را به عنوان کارمزد به سایت بپردازید.
یک راه دیگر هم داشتن وبلاگ و ساخت شخصی است و تبلیغ آثار هنریتان است. خیلی ها از این طریق به خوبی کسب درآمد می کنند.

 

با فروش وسایل دست ساز و خانگی خود درآمد کسب کنید.

هر چقدر هم که دنیا مدرن شود و افراد به دنبال هنرهای مدرن و کارهای تزئینی گران و آنچنانی باشند، باز هم نمی توانند از کار دست چشم پوشی کنند و اتفاقاً اکثراً برای کار دست بیشتر ارزش قائل اند.

اگر در زمینه ی صنایع دستی مهارت دارید، می توانید آنها را به شکل اینترنتی در معرض فروش بگذارید. وسایلی را که می خواهید درمعرض فروش بگذارید آماده کرده و از هر کدام عکس گرفته و این عکسها را به همراه قیمت فروش بر روی وب سایت قرار دهید . بازدید کنندگان سایت کالاهای شما را خواهند دید و قیمت آن را به حساب شما واریز می کنند و سپس شما پس از دریافت وجه اقدام به ارسال کالا می نمایید . با این روش می توانید در کارتان به عنوان یک تجارت کوچک خلاقیت بخرج دهید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید! (از راست به چپ)
[کل: ۱ میانگین: ۵]
این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 14 =